دستمال کاغذی اقتصادی و فلکسی

نرمینه گستر نطنز برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ بسته بندی های جدید اقتصادی برند اسنیل را به بازارعرضه کرد. در طراحی بسته بندی های اقتصادی به جای استفاده از جعبه از نایلون های بهداشتی استفاده شده که هزینه تمام شده این محصول را بصورت چشم گیری کاهش داده است. بسته های اقتصادی امروزه از پرفروش ترین محصولات دربازارهای ایران وخاورمیانه میباشد

دستمال کاغذی جعبه ای

محصولات دستمال کاغذی جعبه ای در طرح های جذاب و متنوع به بازار عرضه میگردند. استفاده از سلولز الیاف کوتاه باعث خاصیت نرمی و لطافت دستمال های تولید شده این محصول میباشند. دستمال های جعبه ای در بسته های ۱۰۰و۲۰۰و۳۰۰ برگ در سایز های معمولی وکوچک تولید میشوند.

دستمال کاغذی حوله

دستمال کاغذی حوله ای در بسته های ۲ قلو عرضه میگردد، که با استفاده از پرفراژ کوتاه مصرف این محصول را کاهش میدهد. دستمال های حوله ای اسنیل با استفاده ازتکنولوژی اینگریوینگ از۵۰%مقاومت بیشترو60%جذب آب بیشتر بهره می برند که باعث کیفیت برتر آن در بازار میشود.

دستمال کاغذی دلسی

دستمال های کاغذی دلسی دربسته بندی های متنوع (2رول *4رول *6رول *8رول *9رول *12رول *18رول *24رول )به بازار عرضه میشود. با استفاده از الیاف بلند قدرت جذب آب این محصولات متفاوت و بالاتر میباشد. ماشین الات صنعتی پیشرفته شرکت نیز ارائه کیفیت برتر را میسر میسازند. دستمال های دلسی در هر دو سمت خاصیت نرمی داشته و سیستم تولید اینگریوینگ این محصول نیز باعث ایجاد ۵۰%مقاومت بیشتر و۶۰%جذب آب بیشتر نسبت به دستمال های دلسی دیگر میشود. اینگریوینگ جدیدترین روش تولید دستمال دلسی در دنیا میباشددنیا میباشد.

پوشک بچه معمولی

پوشک های معمولی تولیدی شرکت نرمینه گستر نطنز از بهترین کیفیت وجذب آب برخوردارند. با استفاده از خمیر پوشک وارداتی از کشور فنلاند این پدها قابلیت جذب۸۰۰ میل آب را در سایز بزرگ و۷۰۰ میل را در سایز متوسط را دارا میباشد.

محصولات

شرکت نرمینه گستر نطنز از شرکت های پیشرو در زمینه تولید محصولات سلولزی و بهداشتی واقع در جمهوری اسلامی ایران میباشد. ازجمله محصولات تولیدی این مجموعه میتوان به دستمال کاغذی اقتصادی و دستمال کاغذی جعبه ای دستمال کاغذی دلسی و دستمال کاغذی حوله ای، دستمال کاغذی اشاره کرد. این مجموعه با دو برند اسنیل واسنو در بازارهای خاورمیانه و ایران مشغول به فعالیت میباشد . با متکی بودن به ماشین آلات ومواد اولیه با تکنولوژی روز دنیا این مجموعه کیفیت محصولات خود را گارانتی میکند. همچنین با استفاده از روش های کنترل کیفی وبهداشتی وهمچنین مدیریت کیفیت جامع، به تولید محصولات با کیفیت برتر و هزینه رقابتی به تولید می پردازد. شرکت نرمینه گستر نطنز با مشتریان خود به امید بهبود کیفیت ، معرفی و برنامه ریزی محصولات جدید همکاری ‍پیوسته داشته است . رضایت مشتری اولویت ماست