درباره ما

درباره نرمینه

شرکت نرمینه گستر نطنز یک واحد صنعتی پیشرو در زمینه تولید محصولات سلولزی باکیفیت واقع درایران میباشد. شرکت نرمینه گستر نطنز از سال ۱۳۶۹ تابه حال حاضر همواره قدم درعرصه نوآوری و بهبود کیفیت محصولات در راستای تامین نیازهای مشتریان خود در ایران و کشورهای خاورمیانه و همچنین در زمینه بازارهای صادراتی بوده است. واحدهای تولیدی این مجموعه در شهرک صنعتی اوره نطنز واقع میباشد و این مجموعه با مرکزیت دفتر تهران مدیریت میشود.
نرمینه گستر نطنز با تیمی از افراد مجرب تشکیل شده و همواره در راستای محقق ساختن اهداف و ارزش های درون سازمانی شرکت هر یک در محیطی ماتریکسی در بخش های سازمانی شرکت فعالیت میکند. همچنین مشارکت گسترده با شرکتهای پیشرو و تولید کنندهای مواد اولیه خامی که دارای استانداردهای ملی و استاندارد تولیدی مجموعه ما را دارا میباشند همکاری میکنیم. نرمینه گستر نطنز همواره یک شرکت پیشرو در زمینه صادرات کالاهای خود بوده است. محصولات تولیدی وصادراتی شرکت شامل دستمال کاغذی جعبه ای،دستمال کاغذی اقتصادی،دستمال سفره ،دستمال جیبی ،دستمال دلسی،دستمال حوله وپوشک بچه است. در زمینه صادراتی تخصص ما در بازار خاورمیانه بوده که موجب ارتباطات کاری گسترده ای با شرکتهای پخش و فروشگاه های زنحیره ای شده است. امروزه نرمینه گستر نطنز به مشارکتهای کاری خود درسطح جهانی افتخارمیکند. استراتژی شرکت دروهله اول همواره مشتری مداری و تامین کالا براساس نیاز مشتری و ایجاد رابطه طولانی مدت برد برد در زمینه کسب و کار میباشد. این امر باعث شهرت و اعتبار بالای این مجموعه در بازار تجاری خرید و فروش کالا شده است. تیم مجرب بخش فروش و بخش تولید آماده ارائه راه حل به نیاز مشتریان عزیزمان هستند و برای تحقق این هدف کوشش میکند.
این مجموعه با طیف گسترده ای از شرکتهای داخلی و بین الملی در صنف های مختلف رابطه تجاری برقرار کرده است. علاوه براین ما همیشه علاقمند به مذاکره با شرکتها و تامین کنندهگان جدید هستیم. در صورت مورد تائید بودن طرح توجیهی ارائه شده از محصولات و خدمات آنها در مجموعه ما استقبال خواهد شد. درعوض این مجموعه هم به نوبه خود با شرکای خود همواره با درستی و صداقت کامل برخورد کرده است. این امر باعث شده تا ما همواره با مشارکتهای کاری برد برد به شکل طولانی مدت دست پیدا کنیم. در طی ۳۵ سال گذشته ما توانسته ایم که اعتبارات و ارتباطات مستحکمی با مدیران و شرکت های قدرتمند برقرار سازیم. در صورتیکه شما نیاز به اطلاعات بیشتر و یا طرح توجیهی برای ما دارید تیم مجرب ما آماده به مذاکره و پاسخ گویی میباشد. لطفا برای دسترسی به اطلاعات تماس با ما به منوی وب سایت مراجعه کنید.