تاریخچه نرمینه

شرکت نرمینه گستر به تاریخچه کاری خود افتخار میکند و در سطح مجموعه خود از ارزشهای درون سازمانی به شمار میرود. این امر باعث این شده که نرمینه همواره از دستاوردهای خود در زمینه تولید مفتخر باشد و از اشتباهات احتمالی در این بازه زمانی درس بگیرد که اطمینان از عدم وقوع امثال آنها حاصل گردد. تمامی پدیده های اصلی از ابتدای تاسیس تا آخرین سال کاری را در زیر بررسی کنید.

پایه های تاسیس
شرکت نرمینه گستر نطنز با تاسیس شرکت پخش و فروش در تهران قدم درعرصه تجاری و کالای بهداشتی میگذارد.
1369
اولین کارخانه صنعتی
نرمینه گستر نطنز اولین واحد تولیدی خود را در نطنز اصفهان درشهرک صنعتی اوره بنا نهاد این واحد تولیدی مشول از چندین خط تولید دستمال در زمان بهره برداری از اولین سوله تولیدی بود.
1371
اسنیل
نرمینه گستر نطنز اولین قدم در زمینه بازاریابی تمامی محصولات کاغذی خود را با معرفی برند اسنیل به بازار ایران آغاز کرد.
1380
مدیریت کیفیت جامع
به لطف کادر مدیریت مجموعه شرکت پروژه ای را در عرصه کیفیتی محصولات آغاز می کند. پروژه مدیریت کیفیت جامع باعث خشنودی و رضایت مشتریان شده و در کیفیت بالای محصولات سهم بزرگ را داشته است.
1384
دستمال کاغذی اقتصادی
این واحد تولیدی اولین تولید کننده بسته بندی دستمال کاغذی دربسته های پلاستیکی در ایران بوده طراحی این مدل بستته بندی به صرفه بوده و به راحتی قابل حمل میباشد. پس از آن این مدل دستمال کاغذی اقتصاری نامیده شد.
1386
اسنو
به امید گسترش سهم از بازار داخلی و خارجی برند اسنو وارد بازار شد.برند جدید دارای یک سطح کیفیت نسبتا مشابه به برند اسنیل داشته و تنها در بسته بندهای متفاوت دربازار عرضه گردید.”
1387
بازرگانی جهانی و صادرات
باعث افتخار است که شرکت از پیشروان صادرات محصولات کاغذی به خارج از ایران تا به امروز به کشورهای عراق ،افغانستان ،ترکمنستان ،روسیه ،آذربایجان و غیره بوده است. همزمان برند اسنو برای مقصدهای صادراتی طراحی شد.
1388
پوشک معمولی بچه
خط تولید جدید پوشک معمولی بچه بهره برداری شد.تولید با بالاترین کیفیت بااستفاده ازمواداولیه فلاندی واسپانیایی.
1389
دستمال طرح دار
پیشتاز در نوآوری تولید محصولات کاغذی دستمال های طرحدار با استفاده از رنگ های بهداشتی و بی ضرر تولید شد.
1391
موسسه های خیریه
طرح اهدایی محصولات سلولزی و کاغذی به موسسه های خیریه آغاز شد. مدیریت طرح اهدایی را به لیست موسسه های مورد نظر به اجرا گذاشت.
1393
محیط زیست سبز
پلاستیک های از مدل پلاستیک هایی که زود تر از حالت عادی طبیعت جذب میشود به لطف تکنولوژی های جدید این رقم به کمتر از 20 سال کاهش یافته و باعث افتخار هست که شرکت خود را پیشرو در امر استفاده از این تکنولوژی جدید بدانیم.
1394
اینگریوینگ
سرمایه گذاری در خرید خط تولید جدید دستمال دلسی با فناوری اینگریوینگ به مجموعه اضافه گردید. این تکنولوژی صرفا در راستای بالا بردن کیفیت دستمال میباشد.
1395